Ogłoszenie

 

Statystyki wojenne

Statystyki

Pozycja:

128

 

Cześć:

1057

Ostatnią wojnę z Black Rose

 Przegraliśmy

WYGRANYCH

Szykuje się wojna z:

13

PRZEGRANYCH

Wpłacajcie kasę będziemy jeszcze wyżej!

8

 


#1 2010-09-03 12:04:39

 Krawecki

Klanowicz

Skąd: Sieradz
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 26
Wiek: 20
Imię: Adam
Poziom: 47 i rośnie
Rasa: Elf
Klasa: Mag

Mag :)

Nabyłem trochę doświadczenia w tej sprawie oto wnioski

Co do builda to fakt najwięcej w inteligencję pakujemy później wytrzymałość a na końcu szczęście
Na forach podawali 3:2:1 stosunek ale co do szczęścia to radzę je po prostu utrzymywać na jakimś poziomie który sobie obraliście np. 20% jak spadnie to walnąć parę ptk. ja aktualnie trzymam na ~19% jakieś zaskórniaki czasem warto zainwestować w siłę i zręczność jak tanio żeby podnieść trochę obronę na zwiadowców i wojów

ITEMKI

Naturalnie to nie od nas zależy kiedy i jaki itemek dostaniemy albo będzie w sklepie ale z własnego doświadczenia wiem że najlepiej mieć:
- jeden z dużym bonusem do samej wytrzymałości
- reszta z dużym bonusem do inteligencji
- artefakt z bonusem do trzech bądź wszystkich cech jak jest można śmiało zakładać
- rózga z jak największym dmg i z bonusem do inteligencji jak największym
zapraszam na profil mojej postaci

itemki z 30 do trzymki 30 do inta nie zdaja egzaminu lepiej 60 do inta dać dlaczego?

Jeden z bonusem do trzymki musi być bo hp zawsze mieć na woja czy zwiadowce
Na maga nie ważne ile ma hp czy szczęścia czy obrażenia.. Jak masz sporo większą inteligencje to zredukujesz jego obrażenia a sam będziesz zadawał większe niż w twoim statach

Przykład mojej walki ja 20k dmg 940 inta 40k hp szczęście 19%
inny mag dmg 12k-16k dmg 580 inta 65k hp szczęście 40% (jakoś tak nie pamiętam dokładnie)

efekt?
padł na 3 hity pierwszy za jakieś 25k on wlepił mi krytyka za 10k (zaczynał) a później liche 4-5k

mam nadzieję że wszystko jasne i zrozumiałe wiadomo że dostaję też w (_|_) ale maga jeszcze nie spotkałem żeby na moim levelu mnie rozłożył no chyba że fartem przecież sporo tutaj szczęscia się liczy kto zaczyna czy krytyk wejdzie i takie tam mnie się na takim buildzie gra dobrze i go zwyczajnie POLECAM


Are you fuckin kiddin me ? oO

Offline

 

#2 2010-09-13 16:35:36

 Tenas

Ze-Mnie-Prawie-Są-Ludzie

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 15
Rasa: Demon
Klasa: Mag

Re: Mag :)

Całkiem niezłe, skorzystam. Choć do szczęścia dodaje dużo

Offline

 
Nigdy nie daj zwieść swej osoby,
Wojownicy Apokalipsy to same n00by

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plTechnologia w ogrodach zimowych. materace janpol gta