Ogłoszenie

 

Statystyki wojenne

Statystyki

Pozycja:

128

 

Cześć:

1057

Ostatnią wojnę z Black Rose

 Przegraliśmy

WYGRANYCH

Szykuje się wojna z:

13

PRZEGRANYCH

Wpłacajcie kasę będziemy jeszcze wyżej!

8

 


#1 2010-10-09 00:58:13

 Krawecki

Klanowicz

Skąd: Sieradz
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 26
Wiek: 20
Imię: Adam
Poziom: 47 i rośnie
Rasa: Elf
Klasa: Mag

Podział obowiązków

w prawdzie forum umiera i wkurzają mnie te reklamy ale jest więcej miejsca na wypociny

Każdy oficer powinien cechować się kulturą osobistą służyć przykładem rzetelnie wypełniać swoje obowiązki jak i odpowiadać na pytania klanowiczów bez zbędnych grymasów nawet jeżeli pytania wzbudzają niekontrolowane rechoty nie dajcie po sobie znać! ]:> ogólnie LANS BLASK FLASHY I JAZZY

Jeżeli wywalasz jakiegoś członka piszesz zarówno do niego jak i DO MNIE dlaczego tak zrobiłeś (do mnie leci też nick) w ten sposób będę wiedział kto sam opuścił nasze szeregi

Macie trzy możliwości zbutowania kogoś 1 jeśli obraził kogoś z nas i macie na to dowód kilka skarg cokolwiek 2 nie wywiązał się z obowiązku nad którym pieczę sprawujecie wy (np wpłata składek) 3 inna która nie przyszła mi do głowy aktualnie xD aczkolwiek w myśl zasady kilka linijek wyżej powód znam ja Ty i osoba wywalana

REKRUTACJA:
princeska
LaCroix

(daję wam wolną rękę lecz proszę o streszczenie mi na pocztę zasad waszej rekrutacji kogo jak dlaczego konkretnie jak i ogólnie np. piszę to i tamto, rekrutuje kogo popadnie, od xx lvla, znajomego, o czym informuję itd.)

SKŁADKI:
Krawecki

wszystko już wiecie listy mam składek pilnuję póki co pejcz odstawiłem ale tylko do końca października! z racji "aaa kupie, nie wypadł, musze uzbierać, muszę doładować, niedługo, wkrótce" itd. itp. wszystko dobrze pieknie ale październik się skończy i skończą się pieszczoty

WOJNY:
Atakujemy mądrze nie porywamy się z motyką na słońce jak i informujemy całą gildię pocztą 24h przed atakiem! co by każdy mógł kliknąć felerny mieczyk o której atakujemy (o której mamy zamiar kliknąć jak i o której bedzie atak choć wiadomo że po 10h )
Wolna ręka co do butowania (ALE INFO DO CAŁEJ GILDII JAK I DO MNIE O TYM) np. kto nie weźmie udziału w ataku obronie po raz X Y Z (albo nie ma go w ataku albo ma połowe hp w obronie) płaci karę w złocie tudzież po entym razie zostaje wydalony pozostawiam to waszej wyobraźni (patrz nawias z CAPSEM)
FUNKCJA NIEPRZYDZIELONA CZEKAM NA CHĘTNYCH JAK NIE W NIEDZIELĘ PRZYDZIELAM SAM

ROZBUDOWA:
Wszyscy Oficerowie

no chyba najłatwiejsza funkcja na świecie, z tym że wiemy wszyscy iż priorytetem naszym jest TRENER chyba że ktoś otrzyma stosowną prośbę w stylu wpłacam 15 grzyba proszę rozwińcie twierdzę wtedy info do mnie jak zwykle JAKO LIDER CHCĘ WSZYSTKO WIEDZIEĆ MUAHAHAHA że takową prośbę zaakceptowaliście i od kogo

ROZWÓJ POZIOMY:
Isabiri
też proste można co tydzień robić listę czy co parę dni kto jaki ma level i patrzeć czy idzie w górę czy stoi jak ma parę dni przestoju to go upomnieć czy spytać czy gra codziennie czy nie ma czasu dlaczego co jak i tak dalej można dawać upomnienia wymyślać cudować byle by jak w każdym przypadku o wszystkim wiedziała cała gildia


STAJNIA:
Relena
Rozwój członków gildii jest tak samo ważny jak rozwój bonusów więc O C B
lista członków -> łapać kto jeździ na 20% lub 10% mouncie -> wiadomość typu jak tylko dropniesz grzyba dosiadaj 30%wego lub dlaczego na wilku jeździsz czy też wyjaśnienie korzyści płynących z oszczędzania grzyba jak i dosiadania mounta 30 i 50 % wyjaśnienie że nowy towar i lochy czy arena to strata grzyba etc. -> odpowiedź gracza -> reakcja stosowna do odpowiedzi (sram na to wydaję na lochy -> kick) z resztą wiecie chyba co robić w jakiej sytuacji hmm :> -> czekamy parę dni aż wsiądzie na lepszego czyt. dropnie w końcu grzyba i już koleś z głowy proste nie wymaga codziennego sprawdzania a gildii pomoże


TO TYLE!
to tylko moje pomysły/sugestie jeżeli macie lepsze usprawnienia i inne takie ułatwiacze to pisać do mnie ;] hehe a co innego macie robić xD z tym że jak mówię macie wolną rękę możecie zmieniać kombinować byle bym wiedział o tym jak i cała gildia dostać buta nie wiedząc o limicie czy obowiązku to trochę lipa co?
chcę sporo na pocztę gdyż moja wiedza musi być kompletna o wszelkich działaniach w gildii od rozwinięcia budowli do wywalenia członka widzę na kogo mogę liczyć kto się angażuję komu się nie chcę bla bla bla grunt to dobry przekaz

i jeszcze jedno NIE MACIE PRAWA wywalić kogoś za brak składki czy nie wzięcie udziału w wojnie JEŚLI się tym nie zajmujecie

Mam nadzieję że będzie wam się chciało czytać xD trochę może to niezrozumiałe ale trudno wypowiadać się wyrażać swoją opinię odnośnie tego wszystkiego jestem otwarty na każdą krytykę

Ostatnio edytowany przez Krawecki (2010-10-09 11:48:24)


Are you fuckin kiddin me ? oO

Offline

 

#2 2010-10-09 08:22:50

 Princeska

Klanowicz

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 3

Re: Podział obowiązków

Thx Krawecki ja z chęcią zajmę się rekrutacją oraz mogę zając się wojnami tak ogólnie to mam 6 z historii i bylem kiedyś na takim konkursie że trzeba było opisać bitwę pod kannami no to wiesz mam skutki podzielić ja na 3 etapy itp. więc trochę się na tym znam . Dobry pomysł z tymi składkami lvl'owymi  ,ale przedział lvl'owy powinien być np. że lvl'e do 35 bo są jeszcze takie  wpłacają np. 500-600 złota , 35 -50 1000gp a 50+ np. 1500 nie chce CB krawecki i chyba israbi obrazić bo wy macie takie lvl'e ale ciekawe ile krawecki dostajesz za warte??;d

Ostatnio edytowany przez Princeska (2010-10-09 08:29:12)

Offline

 

#3 2010-10-09 10:43:53

 Isaribi

Klanowicz

624160
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 16
Wiek: 15

Re: Podział obowiązków

To jeśli tak to mogę zająć się rozwojem lvl'ów ^^ A co do tego co napisał Princeska to się zgadzam. I tak daję więcej golda niż trzeba, ale raczej poziomy typu 25 powinny mieć inne wpłaty niż 50.


Nie rozmawiaj z idiotą. Ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#4 2010-10-09 16:38:25

 adikator

Klanowicz

5114258
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 19
Wiek: 20
Imię: adikator
Poziom: 38
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: Podział obowiązków

mogę zająć się wojnami gildii

Offline

 

#5 2010-10-09 19:55:09

 LaCroix

Klanowicz

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 37
Wiek: 25
Imię: Robert

Re: Podział obowiązków

Hej princeska, nieźle, weź jednak pod uwagę, że ja brałem udział w wojnie stuletniej, odbyłem dwie krucjaty, przeżyłem noc długich noży, jeździłem na wyprawy z Napoleonem i Piłatem. Z Hitlerem grałem w karty, ze Stalinem piłem wódkę, a z Piłsudskim paliłem fajkę. Ponadto wprowadziłem stan wojenny w rodzinnej miejscowości, holokaust w sąsiedniej i zrusyfikowałem dwie kolejne. Ponadto ustanowiłem rekord świata w życiu na czas i deptaniu kasztanów.
Oto moje kwalifikacje.
Też znam się na wojnach, umiem zmienić koło w motorówce, napompować sterowiec pompką rowerową i gasić zapałki w benzynie (pracuję na stacji paliw z białym wróbelkiem w logo więc mam doświadczenie)
Będę rekrutował wszystkich, którzy nie są murzynami, mają zdrowe zęby i czyste uszy.

A tak na serio, nie mam przerośniętego ego i nie cierpię na manię wielkości.
Więc...
co będę mógł, to zrobię, a czego nie będę mógł to na pewno zrobi princeska.

Offline

 
Nigdy nie daj zwieść swej osoby,
Wojownicy Apokalipsy to same n00by

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plTechnologia w ogrodach zimowych. materace janpol gta